Jaguar E-Type S2 PVC cabriodak 1969-1971

Jaguar car covers
€ 494,95

Compleet PVC (Vinyl) Cabriodak volgens fabrieksnormen voor uw Jaguar E-Type (1969-1971). Een PVC cabriokap repareren is tijdelijk, daarom doet u er goed aan bij verval het dak te vervangen.
Wij leveren een vervangend PVC cabriodak volgens originele kwaliteit, materialen en pasvorm. Lees meer >>

  • 100% Gegarandeerde pasvorm voor Jaguar E-Type
  • OEM kwaliteit PVC cabriodak, conform fabrieksnormen
  • Europees fabrikaat, geleverd met alle profielen en lijstwerk
  • De meeste complete aftermarket Jaguar E-Type cabriokap ter wereld
  • Geleverd:
Jaguar E-Type S2 PVC cabriodak 1969-1971

Details

Montage mogelijkheden PVC cabriodak

Zelf monteren met de meegeleverde handleiding

Al onze cabriodaken worden kant en klaar geleverd. Dit betekent dat ieder dak direct gereed is voor montage zonder dat er speciaal gereedschap of naaiwerk noodzakelijk is. De cabriodaken zijn computer gestuurd gesneden en passen altijd op het originele dakframe. De stiknaden zijn waterdicht geseald en de achterruiten zijn gemaakt van hoogwaardig Renolit Flexglas.

De montage van een Jaguar E-Type cabriodak dient altijd in een verwarmde garage plaats te vinden. Hoe hoger de temperatuur hoe gemakkelijker het is om de nieuwe vinyl cabriodak zonder plooien te installeren. Een nieuw gemonteerde cabriokap mag de eerste 14 dagen na de montage niet worden geopend. Pas na deze periode heeft deze zijn definitieve vorm bereikt. In geval van twijfel raden wij u aan advies in te winnen bij een specialist.

PVC Cabriodak laten monteren door een professional

Wilt u een cabriokap laten monteren door een professioneel bedrijf? Lees hier dan verder. Wij hebben in de loop der jaren met diverse bedrijven samen gewerkt en deze voor u in een overzicht gezet.

Meer informatie

Levertijd Op voorraad
Gewicht (kg) 7.000000
Automerk Jaguar
Model E-Type
Bouwjaren 1969, 1970, 1971
Bouwjaren 1969-1971
Productfabrikant BAS
Bevestigingsmethode Klemsysteem, Lijm, Schroeven
Bevestigingsmateriaal inbegrepen Nee
Montagetijd (uren) 8
Materialen PVC
Kwaliteit OEM
Garantie 5 jaar
TÃœV Verklaring TÃœV SÃœD Automotive
Kleur Zwart
Verpakking Karton
Lengte verpakking (cm) 130
Breedte verpakking (cm) 50
Hoogte verpakking (cm) 8
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een review schrijven. Log in of maak een account aan

Veilig en vertrouwd afrekenen

Onze online betalingen worden afgehandeld door MultiSafePay, beveiligd en vertrouwd. U kunt bij ons betalen met tal van betaalmethoden.

 

Flexibele en snelle verzending

Wij verzenden uw bestelling met DPD en UPS. Onze producten gaan de hele wereld over. Lees alles over verzendkosten en bezorging.

 

Werkdagen voor 15.00 uur besteld is dezelfde werkdag verzonden.

*muv prints en Custom Covers.

 

Wij versturen onze producten in een standaard doos zonder reclame.

 

 

365 Dagen bedenktijd

Niet tevreden? Dan ontvangt u uw aankoopbedrag terug. Meer informatie over ruilen en retourneren van uw bestelling.

2 Jaar garantie

Onze uiterst duurzame producten gaan lang mee. Daarom geven wij minimaal 2 jaar garantie, lees meer over onze garantievoorwaarden.

Professionele klantenservice

24/7 uw vraag stellen per email, chat of telefoon. Onze product specialisten staan voor u klaar!
Bekijk onze klantenservice pagina.



Hoe kunnen we u helpen?